Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Biznes-aromatizācijas iespējas neaprobežojas ar nepatīkamu smaržu neitralizāciju. Aromātizācijas pareiza izmantošana dod vairākas priekšrocības Jūsu biznesam. Tiek piesaistīta lielāka uzmanība no klientu un apmeklētāju puses, tie ilgāku laiku uzkavējas telpās, kas ir atbilstoši aromatizētas. Tiek veidots uzņēmuma imidžs - klientu daudzuma palielināšanās, pārdošanas apjomu kāpums, atpazīstamības pieaugums.

Mūsu asortimentā ir vairāk par 70 aromātiem, kas ir domāti dažādām telpām. Mēs nodrošinam individuālu pieeju un profesionālu apkalpošanu.   

Mūsu pakalpojumos ietilpst:
Profesionāli apmācīta speciālista atbraukšana un aromatizācijas objekta apskate.

Atbilstošas iekārtas un aromātu saskaņošana, iekārtas uzstādīšana un tās turpmākā apkope.

Ir iespējama arī bezmaksas izmēģinājuma iekārtas uzstādīšana. © 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio