Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Skaistumkopšanas salons, SPA

          Cilvēki apmeklē skaistuma un SPA salonus tiecoties pēc patīkamām sajūtām, skaistuma un ķermeņa atveseļošanas.
          Skaistuma un SPA salonu aromatizācija ir ļoti svarīga mierīgas gaisotnes izveidošanai. Tāda gaisotne palīdz izjust ķermeņa un dvēseles harmoniju.

          Profesionālās aromatizācijas izmantošana skaistuma industrijā ir ērts un izdevīgs risinājums. Aromadizains rada greznu un neatkārtojamu gaisotni telpā.

          Augsta līmeņa skaistumsalonā jau pie paša sliekšņa ir jūtams īpašs aromāts, kas veido atbilstošu noskaņojums. Eksotiski un relaksējoši aromāti ļauj iegūt vairāk pozitīvu emociju.
Aromatizācija var kļūt par Jūsu salona imidža noslēdzošo elementu vai arī par tā īpašu rozīnīti.

          Pēc izvēles ir iespējams aromatizēt visas salona telpas, vai arī tikai dažas no šīm telpām vai zonām. Mūsu speciālisti palīdzēs veikt pareiza aromāta izvēli, tādējādi gan darbinieki, gan apmeklētāji būs gandarīti.

Aromatizācija ir vizuāla skaistuma papildinājums un neatņemams skaistuma un SPA salonu elements. 


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio