Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Degustācijas, promo-akcijas

          Gandrīz katrā tirdzniecības centrā mēs sastopamies ar dažāda veida reklāmas akcijām. Šīs akcijas var izpausties dažādos veidos: degustācijas, preču paraugu vai reklāmas materiālu izdalīšana u.c. Visas šīs reklāmas akcijas notiek tiešās preču pārdošanas vietās un to mērķis ir piesaistīt jaunus pircējus. Pircēji ir pieraduši pie biežām reklāmas akcijām un vairs nepievērš tām uzmanību.

          Mārketinga speciālisti pastāvīgi izgudro jaunus paņēmienus, kā palielināt reklāmas akciju efektivitāti. Tieši aromatizācija kļūst par reklāmas magnētu, kas neapzinātā līmenī pievelk pircējus pie reklāmas stenda. Šajā gadījumā aromāts ir ideāls palīgs. Aromāts ir tiešā veidā saistīts ar preci, tas veido priekšstatu par preces svaigumu, formu, izskatu un tā pielietošanas īpašībām. Apkārt preces stendam veidotā aromāta zona ļaus piesaistīt klientus pat no attālākām veikala daļām.

          Reklāmas aģentūras var piedāvāt saviem klientiem tādu pakalpojumu, kā reklāmas akciju, degustāciju, konferenču, semināru un izstāžu telpu aromatizāciju.

          Mūsu uzņēmums piedāvā mārketinga speciālistiem aromatizatorus, kas ļauj aromatizēt atsevišķas reklāmas akciju zonas, līdz 150 kvadrātmetriem. Piedāvātā asortimentā ir vairāki desmiti aromātu, sākot ar realitātei pietuvinātiem - kapučīno, karameļu, ābolu pīrāga, medus aromātiem līdz pat eksotiskiem - mango, pina-kolada, zelta greipfrūta smaržām. Plašais asortiments ļauj pieskaņot aromātu jebkurai akcijai vai pasākumam. Individuāli pieskaņots, blakus preces stendam izplatāms aromāts palielinās pircēju skaitu, kas vēlēsies iegādāties šo preci. Aromatizēta pasākuma efektivitāte paaugstinās vairākas reizes. Profesionāli veikta akcija ļauj ne tikai veiksmīgi popularizēt preci, bet arī nodibināt ciešu saikni ar mērķauditoriju, nogādāt līdz patērētājam informāciju par preci un tās priekšrocībām.

          Aromamarketingu ir iespējams izmantot arī sezona izpārdošanas un jaunu kolekciju prezentāciju akcijām. Aromatizācijas pasākumu izmaksas sastāda mazāko daļu no reklāmas budžeta, toties šo pasākumu efektivitāte ir nesalīdzinoši augsta. Aromāts ļauj piesaistīt pircēju, paaugstināt zīmola un produkta atpazīstamību.
  


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio