Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Medicīnas centri

Lielai daļai cilvēku medicīnas iestādes saistās ar fiziskām sāpēm un ciešanām. Bieži vien šīs sajūtas tiek pastiprinātas ārstniecisko preparātu (zāļu) specifiskās smaržas dēļ. Tās mūs biedē un atgrūž. Turklāt, tās negatīvi ietekmē mūsu uzvedību, mūsu pulss un asinsspiediens stipri pieaug un mēs cenšamies atstāt šīs telpas pēc iespējas ātrāk.

Farmācijas un medicīnas organizācijai nepieciešama īpaša atmosfēra. Ir svarīgi radīt klientiem un darbiniekiem asociāciju virkni ar dzīvi, dabu, veselību, prieku un jautrību. Aptiekām un klīnikām nevajadzētu radīt garlaicīgas un bezcerīgas iestādes iespaidu, kur slimnieki saņem zāles un ārstu pakalpojumus.

Inovatīvs risinājums medicīnas iestādēm ir profesionālās neitralizācijas sistēma Vaportek.

Vaportek membrānu sastāvā ietilpst 32 rūpīgi atlasīti dabīgie ēterisko eļļu maisījumi. Vaportek – tā ir inovatīva un ekoloģiski tīra gaisa attīrīšanas tehnoloģija no visām nepatīkamām smaržām un baktērijām.© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio