Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Svētki, pasākumi

          Ikdienā notiek daudz dažādu tematisku pasākumu, konferences, semināri, izstādes, atvērto durvju dienas, korporatīvi u.c. Visiem šiem pasākumiem ir mērķis piesaistīt uzmanību kādam notikumam, precei vai uzņēmumam.
          Aromatehnoloģiju izmantošana ir unikāls veids, kā piesaistīt dalībnieku uzmanību un atstāt pozitīvu iespaidu, izcelties no citu konkurentu vidus un ieinteresēt medijus, piesaistīt uzmanību un tādējādi arī vairāk apmeklētāju.
          Aromatizācija ir oriģināls PR risinājums jebkuram uzņēmumam. Profesionāla pasākumu aromatizācija spēj izraisīt īstu sensāciju. Pagaidām tāds PR gājiens nav pārāk izplatīts, to ir jāizmanto pilnā mērā.

          Aromatizācijas iekārtu izvēle ir ļoti plaša, tāpēc ir iespējams īstenot visdažādākās vēlmes. Aromāts spēj izveidot emocionāli pievilcīgu atmosfēru, atkarībā no pasākuma veida. Konferenču un semināru norises laikā ir nepieciešams piesaistīt dalībnieku uzmanību, tāpēc ideāls risinājums ir koncentrēšanos veicinošo aromātu izmantošana.

          Aromamarketinga paņēmienus var izmantot ballīšu, jubileju, korporatīvu un citu pasākumu organizēšanā. Jūs varat pierādīt saviem viesiem, ka priekam un veiksmei ir sava smarža! Var izmantot aromātus, kas noņems nogurumu, uzlabos garastāvokli un iedod enerģijas lādiņu visam pasākuma laikam.

          Mūsu uzņēmuma piedāvātās profesionālas iekārtas spēj izplatīt izvēlēto aromātu līdz 1000 kvadrātmetriem lielā telpā. Mazāko platību telpās ir iespējams izveidot atsevišķu zonu aromatizāciju, kur aromāti variēsies atkarībā no Jūsu pasākums programmas.
          Mūsu uzņēmums spēj nodrošināt Jūsu pasākuma neatkārtojami svinīgu gaisotni.


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio