Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Kafejnīcas, bāri, restorāni

          Kafejnīcu un restorānu aromatizācija ir domāta katram klientam. Visiem aromātiem ir neitrāls, bet tajā pašā laikā ļoti patīkams raksturs. Lielākai daļai cilvēku patīk zaļās tējas, melnās kafijas vai karstas franču maizes smarža. Šīs smaržas neatstās vienaldzīgu nevienu apmeklētāju. Galvenais, lai Jūsu kafejnīcā būtu atbilstošs piedāvājums.

          Kafejnīcu, bāru un restorānu telpu aromatizācija paaugstina iestādes statusu. Klienti tiek ieskauti īpašu pārdzīvojumu gaisotnē, uzlabojas viņu garastāvoklis un pašsajūta. Patīkama smarža klientiem asociējas ar labklājību, veiksmi un komfortu, tāpēc rodas vēlme apmeklēt šo vietu vēl un vēl.

          Restorāni un kafejnīcas izmanto aromatizāciju dažādiem mērķiem: gan klientu ēstgribas uzlabošanai, gan arī nepatīkamu smaržu neitralizēšanai. Ir pamanīts, ka klientu ēstgribas stimulēšanai palīdz svaigi pagatavotas kafijas vai arī kraukšķīgas maizes smarža.
          Ir iespējams aromatizēt ne tikai pašu restorāna vai kafejnīcas telpu, bet arī ieejas zonu. Tas ļauj patīkamai smaržai izplatīties ārpus iestādes telpām, uz ielas, tādējādi pievilinot garāmgājējus.

          Restorānu un kafejnīcu pārvaldnieki bieži kļūdās, domādami, ka iestādē ir pietiekami daudz patīkamu aromātu un papildus aromatizācija nav nepieciešama. Ir vērts aizdomāties par jautājumu, vai visiem tīk gatavotā ēdiena smarža? Cilvēkiem ir patīkami sajust paša pasūtamā ēdiena smaržu, nevis pastāvīgu virtuves smaržu.

          Nepatīkamas smaržas negatīvi iespaido restorāna gaisotni. Bieži vien kafejnīcu un restorānu ventilācija nespēj tikt galā ar nepatīkamām smaržām. Šajā gadījumā iestādes reputācijas un veidola saglabāšanai tiek izmantota profesionāla aromatizācija ar nepatīkamo smaržu absorbciju un neitralizēšanu.   


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio