Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Autosaloni

          Automašīnas iegāde ir vesels rituāls, kas ir saistīts ar pārdomātu un nesteidzīgu izvēli. Tieši tāpēc visam ir jābūt augstā līmenī, gan piedāvātas tehnikas klāstam, gan apkalpošanai, gan arī apkārtējai videi. Tajā laikā, kad klientam ir jāizdara sava izvēle, visam jābūt perfektam. Nedrīkst pastāvēt nekādām liekām smaržām, kas varētu kaitināt klientu.
          Autosalonu aromatizācija risina uzreiz divus uzdevumus: neitralizē nepatīkamas smaržas un pateicoties aromatizācijai tiek izveidota patīkama atmosfēra. Aromatizācija palīdzēs uzsvērt autosalona individualitāti un automašīnas markas prestižu.

          Jaunas automašīnas prezentācijas pasākumu aromatizācijai Jūs varat izīrēt pie mums kādu no profesionālām iekārtām. Mūsu eksperti palīdzēs izvēlēties aromātu, kas raksturos jauna auto stilu un raksturu.

          Aromatizācijas izmantošana ir aktuāla arī tiem autosaloniem, kas nodarbojas ar lietotu automašīnu pārdošanu. Tabakas dūmi, salonā iepriekš pārvadāto dzīvnieku vai arī pārtikas smaka, tas viss atstāj nepatīkamu iespaidu uz pircējiem un samazina veiksmīga darījuma iespējamību.
          Profesionālas aromatizācijas sistēmas palīdz ne tikai neitralizēt nepatīkamo smaku, bet pateicoties savā sastāvā esošiem absorbcijas savienojumiem - pilnībā atbrīvoties no tās.© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio