Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Modes skates aromatizācija Rigas fashion week pasākumā

28. oktobrī plkst. 19:00 lielveikala Sky&More notiks “Modes un Mūzikas Nakts” pasākums, kurā būs skatāmas dizaineru Mārtiņa Pūpola un Iļja Buličeva 2012. gada pavasara/vasaras sezonas kolekcijas, kā arī  Aleksandra Vasiļenko mūzikas performance.


Modes nama MARTIDEAS jaunā pavasara/vasaras 2012 vakartērpu kolekcija “Scent of a Woman” šoreiz pārsteigs ar baroka smalkumu, detaļām un eleganci, gan Mārtiņa radītajos tērpos, gan aksesuāros. 
Lai skatītājiem būtu vieglāk iejusties 18. gadsimtā, šajai kolekcijai būs piemeklētas īpašas smaržas, ko varēs sajust modes skates laikā. 
Aromātu gamma izveidota kopā ar speciālistiem no “Aroma2Business”, kas īpaši specializējas aromātu piemeklēšanā dažādām telpām un ir spējuši arī šai kolekcijai piemeklēt atbilstošāko aromātu, kura nosaukums ir “Marvelous Musk”. 
“Aromāts ar noslēpumu! Tas ir mainīgs citrusu, pikanto piparu, rozes un magnolijas sapņains sajaukums, kas papildināts ar muskatriekstu un autrumu Tonkas pupiņām,” skaidro smaržu radītāji.


avots: www.prembassy.lv© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio