Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas

Kas ir
Aroma2Business


Baltijas valstu tirgū uzņēmums "Aromātu Bizness" piedāvā plašu biznes - aromatizācijas pakalpojumu klāstu.
Mēs piedāvājam aromadizaina, aromamarketinga, telpu aromatizācijas, ka arī gaisa nevēlamu smaržu attīrīšanas un neitralizācijas pakalpojumus.
MŪSU PAKALPOJUMI sadaļā ir atrodama sīkāka informācija par katru pakalpojumu. Sniedzam pakalpojumus komerciāli veiksmīgu aromātu izveidē un pieskaņošanā dažādiem uzņēmējdarbības mērķiem. 
Mēs sadarbojamies ar vadošiem Eiropas un pasaules profesionālas aromatizācijas iekārtu ražotājiem. Šī sadarbība palīdz rast dažādus aromatizācijas risinājumus veikaliem, birojiem, viesnīcām, restorāniem un daudzām citām telpām, kurām ir nepieciešams šāda veida pakalpojums. 
Mēs piedāvājam inovatīvus produktus, kas ir guvuši plašu atzinību daudzu lietotāju vidū. Meklējot piemērotāko risinājumu, tiek ņemtas vērā pasūtītāja prasības, aromatizācijas mērķi, telpu pielietošanas īpatnības, kā rezultātā tiek izvēlētas atbilstošas aromatizācijas iekārtas.
Mēs izmantojam ekskluzīvus aromātus, kas ir sertificēti un neizraisa alergiju. Visi aromāti ir ekoloģiski droši un atbilst visām higiēnas prasībām.


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Mēs piedāvājam :


Veikali, saloni, tirdzniecības centri
Kafejnīcas, bāri, restorāni
Viesnīcas, moteli
Skaistumkopšanas salons, SPA
Fitnesa centri
Klubi, kazino
Ofisi, konferenczāles
Autosaloni
Medicīnas centri
Svētki, pasākumi
Degustācijas, promo-akcijas
Apdzīvotās vietas


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio