Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Neitralizācija

Nepatīkamo smaržu likvidācijai tiek uzstādīta speciāla iekārta, kas izmanto naturālas ētera eļļas katridžus. Pēc noteikta nolietojuma šie katridži ir jānomaina. Neitralizācijas tehnoloģijas pamatā balstās patentēta formula, kas ir labi sevi pierādījusi dažādu objektu problēmu risināšanā.

Šīs vielas darbības rezultātā tiek iznīcināti līdz pat 100% dažādu organisko savienojumu un aptuveni 80% neorganisko izcelsmju smaržu. Telpas piepildās ar patīkamu smaržu.
Mūsu smaržas nodrošina pastāvīgu svaigumu, ka arī rada  uzņēmuma personālam un klientiem patīkamu atmosfēru. Nepatīkamo smaržas tiek sašķeltas molekulārajā līmeni.

Sazinieties ar mums tel. 29808068, vai arī aizpildiet atbilstošu formu sadaļā KONTAKTI. Mūsu darbinieki atbrauks Jums izdevīgajā laikā, veiks konsultācijas, ka arī uzstādīs bezmaksas paraugiekārtu, lai Jūs varētu pārliecināties mūsu pakalpojumu kvalitātē.


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio