Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Aromatizācija

Mēs dzīvojam smaržu un aromātu pilnā pasaulē. Mums patīk gan meža, gan ziedu smaržas, gan arī pārsteidzoša svaigi ceptās maizes smarža. Šie aromāti veido omulīguma un komforta sajūtu. Dažas smaržās tieši pretēji, atgādinot nepatīkamus brīžus - kaitina mūs.
  

Mums ir svarīgi ātri likvidēt nepatīkamo smaržu un aizpildīt telpu ar svaigu aromātu, tā arī ir aromatizācija.
   

Veikalu aromatizāciju var veikt ar automātiskiem aromatizētājiem - dispenseriem, kas ir vienkārši ekspluatācijā. Tie ir droši izmantošanā, nesatur freonus un spēj neitralizēt jebkuras organiskas smaržas.  Aromatizētājiem ir iespējams veikt individuālus iestatījumus, tie var darboties visas nedēļas laikā un veikt aromatizāciju noteiktās stundās, kad tā ir nepieciešama. Dispenseri darbojas uz neķīmiskas iedarbības pamata un apkalpo jebkura izmēra telpas.
  
Ikdienā, nepatīkamu smaržu neitralizēšanā var izmantot dažādus gaisa atsvaidzinātājus un profesionālus aroma-līdzekļus, kurus piedāvā mūsu uzņēmums.

 
Mūsu asortimentā ir ekskluzīvi aromāti Jūsu mājai un transportlīdzeklim.


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio