Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Aromamārketings

Klientu piesaistīšana un noturēšana mūsdienās kļūst par sarežģītu uzdevumu. Reklāmas iedarbība uz patērētāju redzi un dzirdi ir tik intensīva, ka bieži vien nesasniedz vēlamo rezultātu. Oža ir jauns klientu - pārdevēju komunikācijas līmenis, kas mūsu tirgū netiek izmantots pilnā mērā. Tieši iedarbība uz patērētāja ožu ir likusi pamatus unikālam un efektīvam instrumentam - aromamarketingam.
 
Aromamarketings, kā sensormarketinga sastāvdaļa tiek pārstāvēts Eiropā jau vairākus desmitus gadu. Mūsdienīgas aromatehnoloģijas uzlabo garastāvokli un izraisa pozitīvās emocijas, kas savukārt ietekmē pircēju. Ārzemēs aromamarketings ne tikai veicina preču pārdošanu, bet arī piedalās kompāniju imidža palielināšanas politikā, veidojot daļu no brenda.

Aromamarketinga tehnoloģiju pielietošana izraisa komforta sajūtu patērētājiem, asociējot to ar uzņēmumu. Patīkamu smaržu ietekmē klients biežāk veic neplānotus impulsveida pirkumus. Telpu aromatizācija uzlabo patērētāja preces un pakalpojumu kvalitātes uztveri.

Izmantojot aromamarketinga tehnoloģijas, ir iespējams atrisināt sekojošus Jūsu biznesa uzdevumus:


ŸŸ Izveidot patīkamu un īpašu atmosfēru klientiem;
Ÿ Uzlabot patērētāja preces un pakalpojumu kvalitātes uztveri;
Ÿ Saņemt papildus konkurentspējas priekšrocību;
Ÿ Stumulēt atkārtotu apmeklēšanu, klientu lojalitāti;
Ÿ Stimulēt impulsveida pirkumus;
Ÿ Palielināt klientu iekštelpās pavadīto laiku;
Ÿ Atzīmēt kopmānijas stilu, imidžu un statusu;
Ÿ Akcentēt noteiktu preču klāstu;
Ÿ Palielināt personāla darbaspēju, uzmanību un darba precizitāti;
Ÿ Atrisināt nepatīkamo smaržu problēmu.


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio