Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

Aromadizains

Mūsdienīgs biznes telpu dizains neaprobežojas vienīgi ar krāsu toņu izvēli, apdari un interjera elementiem - tas pieprasa individuālas atmosfēras izveidi.

Aromadizains - aromātu un aromatizācijas iekārtu izvēle noteiktu telpu aromatizācijai. Pareizs aromadizains ir līdzīgs interjerdizaina mākslai.

Mūsu uzņēmuma eksperti palīdzēs pieskaņot aromātu
Jūsu birojam, veikalam, skaistumsalonam. Tiks ņemtas vērā Jūsu biznesa unikālās īpašības un nianses.

Klāt pie stila un interjera, krāsu toņiem, mēbelem tiks pielikta pēdējā komponente - Jūsu telpu īpašs aromāts. Mūsu padomi palīdzēs izveidot Jūsu unikālo aromadizainu, klientiem patīkamu gaisotni un izcelt jūsu biznesa individualitāti.  


© 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio