Galvenā Kontakti Mūsu pakalpojumi Katalogs Vakances Ziņas


Tālrunis: (371) 29808068 (TELE2), (371) 20354835 (LMT)
Skype: aroma2business
E-mail: info@aroma2business.lv

06.04.2011 Seminārs

Uzņēmums „Aromātu Bizness” sadarbībā ar vienu no Eiropas lielākajiem aromatizācijas iekārtu ražotājiem “Mega Systems” (Grieķija)  piedāvā Jums unikālu iespēju piedalīties bezmaksas seminārā par mūsdienīgo aromatehnoloģiju pielietojumu biznesā.

Semināra ietvaros Jūs uzzināsiet par aromamārketinga, aromadizaina paņēmieniem, par priekšrocībām, kuras dod bizness-aromatizācijas izmantošana.

Uzņēmumu pārstāvji  sniegs Jums profesionālas rekomendācijas par aromatizācijas pielietošanu Jūsu biznesā.

Semināra norīsies laiks:

6. aprīlī, plkst. 11:30 – 13.30

viesnīcas “Old Riga Palace” (Vecrīgā, Minsterejas ielā 8/10) konferenču zālē.

Semināra valodas: angļu, krievu.

Lūgums pieteikties dalībai semināra līdz 04.04.2011, sūtot Jūsu vārdu, uzvārdu, kompānijas nosaukumu, kā arī kontaktdatus  uz e-pastu: info@aroma2business.lv

 © 2011, Aroma2Business
Web-lapas karte
Created by:
Oža - viens no pieciem cilvēka maņas orgāniem. Smaržas un aromāti mēdz ietekmēt garastāvokli, piesaistīt cilvēkus, paliek atmiņā ilgāku laiku. Mūsdienu aromatehnoloģiju izmantošana ir iespēja, kā uzlabot Jūsu uzņēmuma darbu. Aromamarketinga izmantošana palīdzēs paaugstinās jebkura veikala pārdoto preču vai pakalpojumu daudzumu. Aromadizains un biznes-aromatizācija palīdzēs izveidot neatkārtojamu un atmosfēru, kas paliks atmiņā un ilgāku laiku. Mūsu speciālisti nodrošinās profesionālo aromatizāciju jebkurām telpām, izmantojot mūsdienīgus aromatizatorus, dispenserus un aromaiekārtas, neitralizēs dažāda veida nepatīkamās smaržas.
Illusion design studio